Türkiye | Ülke Değiştir

Commerce Enablement

Commerce Enablement

TL Yükleme

Tüm mobil operatörlerin TL yükleme işlemlerini Vplatform POS cihazları üzerinden yapabilirsiniz. İşletmeniz için ek gelir kaynakları yaratırken, yeni bir hizmet daha sunarak müşteri sayısını ve sadakati artırabilirsiniz.

Fatura Ödeme Uygulamaları

Fatura ödeme uygulamaları  ile Verifone POS’ları vasıtasıyla GSM operatörü aboneleri faturalarını ödeyebilir ve borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Ön Ödemeli Kart Kabülü

  • Yemek Kartı Uygulamaları
  • Sosyal Kartlar
  • Şehir Kartı Yüklemeleri

Toplu ulaşım araçlarında kullanılan akıllı şehir kartları ile ödeme yaparak hizmet almak isteyenler için kart dolum hizmeti, Verifone POS cihazları ile temaslı veya temassız kartlar için yapılabilmektedir. Verifone’un güvenliği yüksek POS terminalleri sayesinde sahtecilik veya diğer risklere karşı dolum ve bilgi güvenliği oldukça yüksektir.

  • Hediye Çekleri

Son dönemlerde özellikle perakende sektöründe oldukça yaygın bir uygulama haline gelen hediye kart uygulaması büyüyen Pazar ile birlikte kullanım alanını ve bilinilirliğini de artırmakta.

Hediye Kart  bir firma veya markaya ait tüm mağazalarda kullanılan, kart içerisinde yüklü tutar kadar alışveriş yapılabilen bir sistemi ifade etmekte. Kullanıcılar diledikleri an birikmiş puanları karşılığında hediye kazanabilmekte, firmalar ise tüm kart işlemlerini raporlayabilmektedirler.