Türkiye | Ülke Değiştir

Payments as a Service

Ödeme Sistemlerinizi Daha Basit, Daha Esnek, Daha Akıllı ve Yönetilebilir Hale Getirebilmek İçin Bize Emanet Edin!

Payments as a Service

Ödeme sistemlerinizi daha basit daha esnek, daha akıllı ve yönetilebilir hale getirebilmek için biz emanet edin!

Ödeme sistemlerinin günden güne gelişimiyle, yönetimi giderek daha da karmaşık bir hale gelmekte.

Bankaların karmaşık sadakat projeleri ve son dönemde artan alternatif ödeme kanalları, tüketicilerin ödeme sistemleri konusunda taleplerinin artması ve markalar arası rekabette ödeme sistemlerinin de etken olmasına neden oldu.  Artan beklentiler karşısında işletmeler kayıtsız kalamazken, profesyonel bir yönetimle, bu talepleri iş yüklerini artırmadan karşılayarak müşteri memnuniyetini ve cirolarını da artırabilmekteler.

Verifone, perakende başta olmak üzere tüm sektörlerin üzerinde oluşan bu karmaşık ödeme sistemlerinin yönetim yükünü hafifletmeyi ve katma değerli servisleriyle zengin bir platform sunmayı amaçlamaktadır.

Vplatform

VPlatform, perakendeci yönetimindeki ortak POS terminalleri ile uçtan uca entegre bir çözüm sunmaktadır. Aynı anda 11 Bankayı tek POS çatısı altında toplayabilen Vplatform, kartlı işlem cirolarının yönetimini ve terminallerin takibini de Perakendecinin egemenliğine sunmaktadır. Detaylı finansal raporlarıyla muhasebe departmanlarını rahatlatırken, katma değerli servisler ile ek gelir kaynakları yaratıp, müşteri memnuniyetini de daimi kılmaktadır.

Aşağıda detayları verilen hizmete ilk yatırım maliyeti olmadan POS cihazı başına aylık sabit bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için