Türkiye | Ülke Değiştir

Daha fazla bilgi

Mobil Devrimde Yerinizi Alın

Verifone ile harekete geçin!

Verifone, ödeme ve ticarette mobil devrimin öncülüğünü yapıyor.  Tüm dünyada perakendeciler, mağaza işletmecileri, zengin, yepyeni alışveriş deneyimleri sağlamak, müşterileriyle yeni tür ilişkiler kurmak amacıyla güncel mobil teknolojileri benimsiyorlar.

Mobil ve internet altyapılarını değerlendiren Verifone, bu iki sistemi perakende ve ödeme biçimlerinin değişen yüzüyle birleştiriyor ve müşterilere bulundukları her yerde yepyeni alışveriş ve ödeme deneyimleri sunuyor.

  • Başlıca tüm mobil cüzdanları kabul ederek müşteri sadakatini ve gelirinizi artırın.
  • Güçlü mobil perakende uygulamalarıyla satış ekiplerinizin yeteneklerini artırarak daha gelişmiş müşteri deneyimi sağlayın.
  • Tezgâhın ötesine geçin, işinizin gerektirdiği her yerde ödeme alın.

Mobil cihazlar şimdi çok daha kolay, çok daha verimli. Akıllı telefonların, tablet bilgisayarların gücünden yararlanarak satıcı-tüketici etkileşimini dönüştüren güçlü uygulamalarla müşterinize etkileyici özellikler sunun.

Daha fazla

Müşteriler İçin Mükemmel

Mağazada özel telifler veya transfer kuponları alın. Sadakat Ödülleri kazanın, cep telefonunuza tek bir dokunuşla ödemenizi yapın. Sıraya girmeden ödemenizi tablet bilgisayardan yapın ya da kendinizi mini ölçekli bir satıcıya dönüştürüp, ödemeleri cep telefonunuzdan alın. Verifone, tüketicilere en gelişmiş mobil ödeme ve perakende deneyimini sağlamaktadır.

İş İçin Kusursuz

Satış temsilcilerinize, müşteri geçmişine tek bir parmak hareketiyle ulaşma, tüketicileri sadakat programlarına kaydetme ve kampanyaları özelleştirme yetenekleriyle yukarı satış ve çapraz satış yöntemlerini kolayca uygulama gücünü kazandırın. Cep telefonları üzerinden tüketicilerle iki yönlü iletişim yoluyla yaygın kullanılan mobil cüzdanları kabul edin, tekliflerinizi sunun, kupon ve kampanyalarınızı her an parmaklarının ucunda bulmalarını sağlayın. Her satış temsilcinizi güvenli ödeme noktası özellikleriyle donatın. Verifone, satıcılara tablet bilgisayar ve akıllı cihazların gücünü kullanarak alışılmış perakende ve ödeme yöntemlerini dönüştürme yeteneğini sağlar. Üstelik hepsini yazarkasa POS özelliği de barındıran cihazlarımızla sağlayabilirsiniz.

Daha az

Mobil Cüzdanlar ve Yakın Alan iletişimi (NFC)

Müşterilerinize yardımcı olun, deri cüzdanları bırakıp, başlıca tüm NFC veya bulut tabanlı mobil cüzdanları benimsesinler. Tüm mobil kampanyaları, teklifleri ve sadakat programlarını sisteminize sorunsuz entegre edin. Daha fazla bilgi için

Mobil Satış

Satış temsilcilerinize müşteri geçmişine tek bir parmak hareketiyle ulaşma özelliğiyle, yukarı satış ve çapraz satış yeteneğini kazandırın. Satış temsilcileriniz müşterilerle görüşürken tüketicileri sadakat programlarına kaydedin, promosyonları özelleştirin. Verifone GlobalBay Çözümleri mobil satışlarınıza güç kazandırır.

Mobil Ödemeler

Müşterinizin ilgisini bulunduğu yerde yakalayın, mobil cihazla müşterinin tercih ettiği yöntemle ödeme alın. Yoğun iş saatlerinde müşterinin alışveriş yapmadan ayrılmasını önleyin. Mağaza dışındaki satıcı etkinliklerinde veya açıkhava satış alanlarında alışverişleri sonuçlandırın. Daha fazla bilgi için