Türkiye | Ülke Değiştir

Vplatform

Verifone Uçtan Uca Perakende Çözümleri ile Fark Yaratıyor

Vplatform

Vplatform, perakendeci yönetimindeki ortak POS terminalleri ile uçtan uca entegre bir çözüm sunmaktadır. Aynı anda 11 Bankayı tek POS çatısı altında toplayabilen VPlatform, kartlı işlem cirolarının yönetimini ve terminallerin takibini de Perakendecinin egemenliğine sunmaktadır. Detaylı finansal raporlarıyla muhasebe departmanlarını rahatlatırken, katma değerli servisler ile ek gelir kaynakları yaratıp, müşteri memnuniyetini de daimi kılmaktadır. Aşağıda detayları verilen hizmete ilk yatırım maliyeti olmadan POS cihazı başına aylık sabit bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.Vplatform

Donanim

Mağazanıza uygun cihazı kendiniz seçin, Vplatform kapsamında, ihtiyacınıza uygun bir POS cihazını mağazanızda konumlandıralım. Sözleşmeyle işletmeye Vplatform kapsamında sunulan cihazlar sözleşme süresi boyunca Verifone garantisi altında olduğu gibi herhangi bir arıza durumunda daha hızlı müdahale edebilmek için Türkiye’nin her köşesinde yeterli sayıda cihaz, herhangi bir ek ücret talep edilmeden yedek olarak sahada bulundurulmaktadır.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için »
Alternatif Ödeme Sistemleri

Vplatform ile mobil ödeme, mobil cüzdan, ön ödemeli kart gibi alternatif ödeme kanallarını da kabul ederek, müşterilerinizin taleplerine karşılık verebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için »
Yönetim

Vplatform sahadaki terminallerin yönetimini perakendeciye sunmaktadır. Mağazalarda konumlandırılmış POS cihazlarının uzaktan yönetimiyle tüm bankalardan otomatik gün sonu raporu aldırılmakta ve ana bankanın değişimi sağlanabilmektedir. Bankalarla yapılacak anlaşmalara göre banka ekleme-çıkartma işlemleri hızlıca sonuçlandırılmaktadır. Yapılacak kasa entegrasyonuyla, ödemenin alınması kasiyer inisiyatifine bırakılmamakta ve hataların önüne geçilmektedir.

Raporlama

POS cihazları üzerinden geçen her işlem anlık olarak Perakendecilerin merkez ofislerine raporlanmaktadır. Detaylı raporlara Vplatform’un web arayüzü üzerinden ya da web servisimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Tüm bankaların raporları tek bir formatta konsolide edilmiş bir şekilde hazırlanmaktadır. Talebiniz doğrultusunda, raporları ERP sisteminize entegre ederek, muhasebesel mahsuplaşmayı sağlayabilirsiniz. Bankacılık işlemleri dışında katma değerli servisler de ayrıca raporlanmakta olup, muhasebe ve finans departmanlarının iş yükü ciddi anlamda azaltılmaktadır. service or attended payment point, we’ll protect your customers’ debit and credit card transactions.

Katma Değerli Servisler

Vplatform ile ödeme sistemlerini zenginleştirin Perakendecinin yönetimindeki POS cihazları üzerinde ek gelir getirici TL Yükleme, Fatura tahsilatı gibi uygulamaların yanında sadakat kart, hediye çeki ve kupon gibi müşteri memnuniyetini arttırıcı uygulamaları da çalıştırabilirsiniz.

Saha Servisi

Türkiye’nin her yerine kesintisiz servis hizmeti

Türkiye’nin çeşitli noktalarında konumlandırılmış 54 merkezden tüm illere saha servisleri düzenlenmektedir. Saha servisleri, Verifone yardım masasının yönetiminde koordine edilmektedir. Bakım, destek ve arıza servisleri tek bir iletişim noktası üzerinden hızlıca sonuçlandırılmaktadır.

Hosting

Tüm işlemler güvenli sunucumuz üzerinde tutulmakta olup, anlık olarak görüntülenebilmektedir.

Yardım MasasıDeneyimli Verifone çalışanlarından oluşan Vplatform yardım masası tüm sorunlarda ya da destek taleplerinde gerekli koordinasyonu sağlamakta ve hızlıca çözüm üretmektedir. Mağaza çalışanlarının da irtibat kurabileceği yardım masası ile sorunlar daha merkeze iletilmeden çözülmektedir.